Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory

Smart Home Fibaro

Jednoduchost, špičkový výkon a unikátní design jsou hlavními charakteristikami chytré domácnosti Fibaro. Ušetřit si práci, zlepšit komfort a snížit náklady na energie může díky bezdrátové technologii Z-Wave kdokoliv, neboť nevyžaduje stavební úpravy. Značka Fibaro je evropským produktem, který cílí především na stylové a vizuálně atraktivní řešení chytré domácnosti. Více informací najdete na www.mojefibaro.cz.

Přehrát video
Jednoduchá instalace bez stavebních zásahů

Jednoduchá instalace bez stavebních zásahů

Inteligentní domácnost Fibaro přináší méně práce, více komfortu a úspory. Oproti jiným systémům však v neuvěřitelně jednoduchém a dostupném "balení". Skládá se z centrální jednotky a bezdrátových bateriových modulů, které jen umístíte na místo a aktivujete. Nevyžaduje stavební úpravy, což jej činí ideální volbou pro chytré byty. Fibaro si navíc zakládá na elegantním vzhledu, takže se sofistikovaná zařízení a senzory stanou designovým doplňkem místo toho, abyste je pracně schovávali.


Vysoký počet kvalitních modulů a senzorů

Vysoký počet kvalitních modulů a senzorů

V nabídce máme řadu senzorů, samostatných ovládacích prvků i vestavných modulů, které promění konvenční tlačítka na inteligentní prvky. Výrobky Fibaro vhodně doplňujeme kompatibilními produkty jiných značek. Systém umožňuje ovládat světla, žaluzie, teplotu, vrata od garáže, různé spotřebiče, sledovat stavy senzorů, hlídat spotřebu v domě, automatizovat rutinní úkoly a zabezpečit majetek.


Automatizace pomocí vámi vytvořených scén

Automatizace pomocí vámi vytvořených scén

Pomocí centrální jednotky si vytvoříte takzvané scény, které můžete spustit třeba dvojstiskem tlačítka nebo mobilní aplikací, dříve než dorazíte domů, půjdete spát nebo do práce. Systém pak provede sled úkonů a vy se nemusíte o nic starat. Když odcházíte, Fibaro vás upozorní například na otevřená okna, rozsvícená světla či puštěnou televizi.


Vysoká kompatibilita se staršími instalacemi

Vysoká kompatibilita se staršími instalacemi

Jako jediný systém na trhu podporuje řízení LED či zářivkového osvětlení bez nulového vodiče (pro starší typy elektrických instalací). Pokud máte stávající senzory či zařízení, můžete je pomocí univerzálních modulů snadno integrovat a bezdrátově jejich data posílat do centrální jednotky. S jejich pomocí pak může systém například ovládat čerpadlo nebo zavlažování.


Co vám nabídne aplikace Fibaro

Rychlý přístup

Rychlý přístup

Ve spodní liště aplikace najdete nejpoužívanější funkce, vše tak máte po ruce a nemusíte hledat ručně.

Notifikace

Notifikace

V případě jakéhokoli problému či změny stavu vám dá Fibaro aplikace vědět v podobě notifikace.

Otevřeno / zavřeno

Otevřeno / zavřeno

Systém Fibaro můžete také použít k řízení rolet, žaluzií nebo vjezdových bran. Vše v jedné aplikaci.

Asistentka LiLi

Asistentka LiLi

Lili je hlasová asistentka, díky níž můžete váš domov ovládat opravdu jednoduchým způsobem.

Aplikace Fibaro