Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory

Prémiové italské KNX vypínače Ekinex

Italský design ve spojení s chytrou technologií, právě to nabízí produkty značky Ekinex. Prémiové KNX vypínače v sobě nesou italskou designovou tradici, precizní zpracování a především technologii, která vám usnadní každodenní život. Více informací najdete na www.ekinex.com.

Přehrát video

Ať už je váš styl jakýkoliv

Designové vypínače Ekinex se hravě přizpůsobí vašemu projektu. Vybrat si můžete z široké škály barevných odstínů, povrchů a materiálů jako je kov, plast, pokovený plast či super matný a odolný Fenix NTM. Ať už hledáte vhodné řešení pro vaši víkendovou chatu či velký kancelářský komplex, Ekinex je skvělou volbou.
Kromě vypínačů výrobce ve stejném designu nabízí také zásuvky a termostaty.

Moderní

Moderní

Minimalistický

Minimalistický

Luxusní

Luxusní

Novobarokní

Novobarokní


Online konfigurátor

Nevíte jaké produkty a jaké provedení zvolit? S tím vám pomůže nový Planner 4.0 - online nástroj, ve kterém snadno a rychle sestavíte celý projekt - klidně i po podlažích domu. Na konec vám nástroj vygeneruje přehledný PDF soubor, podle kterého už jednoduše objednáte vše, co potřebujete. Před použitím nástroje je nutné se registrovat.

Zjednodušte si ovládání

Zvolte si pro každé tlačítko unikátní symbol či český popisek, který vám dle požadavku vygravírujeme. Stejně tak může tlačítko nést i logo vaší společnosti. Už si nebudete lámat hlavu s tím, co ovládá které tlačítko. Udělejte si život snazší.

Inovativní materiál Fenix NTM

Průlomový NanoTech materiál vyvinutý pro designové interiéry. Povrch je díky nízké odrazivosti světla extrémně matný a hravě odolá otiskům prstů. Kromě toho je tento materiál vysoce odolný vůči škrábancům, oděrům, suchému teplu a díky použití nanotechnologií dokáže Fenix NTM tepelně opravit také drobné mikro škrábance.

Sběrnicové moduly na DIN lištu

Ekinex vyvinul kompletní systém produktů a zařízení pod standardem KNX, mezi které patří KNX systémová zařízení, moduly vstupů a výstupů, stmívací moduly a aktory pro topení, chlazení i větrání. Narozdíl od tradičních instalací je ve smart home systémech potřeba zapojit na 230 V pouze aktory a výstupní zařízení. Vypínače a senzory jsou napájeny ze sběrnice nízkým a bezpečným napětím (SELV).

Mezinárodní standard

Certifikace KNX garantuje vzájemnou kompatibilitu mezi zařízeními různých výrobců a zaujímá 70% podíl na trhu řízení budov v Evropě. Přidání dalších zařízení od Ekinex, nebo jiných výrobců je tak jednoduchou záležitostí. Montáž a nastavení systému jsou navíc snadné a cenově dostupné.

NOVINKA 2022

Lesklý kov HT, Rozzáří váš domov

Proč HT? Za jednoduchou zkratkou se ve skutečnosti skrývá dlouhá cesta výzkumu. Je odvozená ze spojení High Tech & High Touch, který je výsledkem důmyslného zpracování kovu špičkovou technologií, inovativními postupy ve výrobě a v neposlední řadě zohledněním našeho vnímání okolního prostředí. Ekinex Metal HT ve všech svých barevných variantách vdechne vašemu interiéru nový život.