Xandem

Xandem, technologický startup z amerického Utahu, přinesl trhu revoluční technologii pro zjištění a lokalizaci pohybu. Mikrovlnný prostorový detektor mění tvář zabezpečení, automatizace či péče o seniory. Více informací najdete na www.xandem.com.

Prostorový detektor pohybu Xandem není možné obelhat ani v případě, že přesně víte, kde se nachází. Díky mikrovlnné technologii mu nevadí překážky (můžete jej klidně umístit uvnitř zdí, aby byly senzory zcela neviditelné). Propojuje do sítě několik jednotek, proto prakticky neexistují slepá místa. Umožňuje jednoduchou instalaci a vysoce spolehlivou detekci pohybu a přesné sledování pohybu na velké ploše i v proměnlivých prostředích. Díky využité technologii je i přes vyšší citlivost mnohem odolnější vůči planým poplachům způsobených hmyzem a podobně.

Neviditelná instalace přináší vyšší bezpečnost a nenarušuje estetiku objektů. Senzory nelze zamaskovat spreji atp. a jsou odolné proti prachu a nečistotám. Jsou připravené na venkovní použití. Dokáží vytvořit monitorovanou oblast libovolného uzavřeného tvaru a nastavit požadovanou citlivost pro vyloučení pohybu zvířat. Neuvěřitelně jednoduchá instalace umožňuje využít Xandem i pro dočasné zabezpečení na stavbách, festivalech a podobně. Své využití najde i v automatizačních systémech například pro ovládání světel. Můžete jej integrovat do systému inteligentní elektroinstalace nebo využít ovládací a monitorovací aplikace výrobce.

Zobrazit méně