Wall-Smart

Wall-Smart promění vaši zeď na ovládací centrum vašeho domova díky držákům pro plně zapuštěnou instalaci dotykových panelů a tabletů. Kombinují praktičnost a eleganci s možností upevnění na prakticky každý materiál. Více informací najdete na www.wall-smart.com.

Wall-Smart nabízí nejširší rozptyl řešení pro ovládací panely od tlačítkových, přes dotykové po upevnění samotného iPadu a jiných tabletů. Na novinky na trhu reaguje velmi pružně a již dnes vyrábí držáky pro víc než 30 značek (včetně například Control4, Crestron, Lutron) a 300 různých zařízení. Plně zapuštěné držáky Wall-Smart® jsou určeny pro použití v náročných, designově čistých interiérech vyžadujících minimální viditelnost ovládacích prvků při současném zachování vysokého komfortu obsluhy.

Množství variant zajistí, že si vždy vyberete tu, která bude odpovídat vašim designovým i technickým požadavkům (včetně úpravy pro podporu audio funkcí). Plně zapuštěná instalace nenaruší váš interiér. Hodí se pro sádrokartonové, zděné, dřevěné i betonové zdi (díky instalačním krabicím). Povrchová úprava může být libovolná. V nabídce jsou také držáky absolutně bez rámečku. Standardem je možnost integrace nejrůznějších konektorů jako například Lighting pro Apple iPad. Držáky jsou snadno upravitelné pro případ nutnosti servisního zásahu či inovaci určeného zařízení (změna rozměrů, konektoru apod.).

Zobrazit méně