Vitrum

Italský design, italská kvalita. Přepínače a další ovládací prvky milánské značky Vitrum nenechají nikoho na pochybách, kdo tady má smysl pro vytříbený styl. Více informací najdete na www.switchtovitrum.com.

Vitrum je jediný výrobce plastických skleněných ovládacích prvků na světě. Revoluční koncept mění rutinní úkoly v nevšední zážitek a dodá jim styl. Poprvé změní tyto prvky domácnosti v něco, co přitahuje žádoucí pozornost. Vitrum přináší do vašich domovů inovace díky propojení sofistikovaného designu a nejpokročilejších technologií. S jeho pomocí nyní můžete neuvěřitelně snadno ovládat nejen světla, ale také ostatní elektroniku. Díky aplikaci pro iOS se ho ani nemusíte dotknout!

Souvislý kus tvarovaného skla mění zaběhlé konvence. Žádná kliknutí nebo změna polohy přepínače. Místo toho dotyk a gesta. Pouze jemné oblé tvary. Nesrovnatelná ergonomie tvořená tvarem, světlem a zvukem. Kruhové podsvětlení vám pomůže snadno najít ovládací prvek i ve tmě. Tvar vede vaše prsty a jistotu vám poskytne zvuková odezva příkazů. V nabídce jsou klasické přepínače, stmívače a ovladače motorků. Komunikaci zajišťuje buď konvenční drátové připojení nebo bezdrátové Z-Wave či KNX pro integraci se systémy inteligentního řízení budov. Styl, komfort a jednoduchost tak můžete dodat ovládání jakéhokoliv prvku ve vašem domě a to kdekoliv. Nově také v provedení z kamene či syntetických materiálů.

Zobrazit méně

Od tohoto výrobce nejsou k dispozici žádné produkty.