Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory

Designové reproduktory Triad

Triad je prvním výrobcem na světě, který na trh doručil plně přizpůsobitelné reproduktory, které uspokojí nejnáročnější audiofily i návrháře interiérů. Reproduktory Triad jsou vyráběny v továrně v americkém Oregonu.
Více informací najdete na www.triadspeakers.com.

Přehrát video

Široká nabídka přizpůsobitelných reproduktorů

Triad nabízí špičkové architektonické reproduktory s možností instalace do místnosti, do stropu, na zeď a nebo s aplikací přímo do zdi. Stejně tak nabízí řadu vysoce kvalitních outdoor reproduktorů, které naplní vaše představy o venkovní audio instalaci. Ať už potřebujete přesný zvuk pro vaše domácí kino, či profesionální komerční ozvučení, s přizpůsobitelnými reproduktory Triad neuděláte krok vedle.


Ručně vyráběné

Většina modelů reproduktorů Triad je navržena a vyráběna v moderním zařízení v Portlandu v Oregonu a následně distribuována k prodejcům. Ve světe masových rychloobrátkových reproduktorů je Triad ojedinělou značkou, která nabízí komplexní řadu špičkových architektonických reproduktorů v té nejvyšší kvalitě.

Bezchybný zvuk

Filozofií značky Triad je navrhnout a postavit co nejpřesnější reproduktory, bez ohledu na typ nebo aplikaci. Reproduktory Triad nemají předimenzovaný zvuk; jsou neutrální a věrní zdroji, což je další způsob vyjádření "vysoké přesnosti”. Triad se drží toho, že zvuk by měl být přenášen nejvěrněji, jak jen to je možné.

Ekologie na prvním místě

Triad je již od devadesátých let výrobcem, který je označován jako šetrný k životnímu prostředí. Pracovní prostředí firmy je překvapivě tiché, bez prachu a s nadměrnými ventilačními systémy. Nepoužívají se tvrdá rozpouštědla a všechny povrchové úpravy reproduktorů jsou na vodní bázi. Kvalita kterou jinde nenajdete.

Neviditelné reproduktory

Speciální kategorií reproduktorů jsou neviditelné reproduktory od značky Amina Technologies. Takové reproduktory přichází na řadu ve chvíli, kdy potřebujete ozvučení, ale zároveň reproduktory nemohou být vidět; například v koupelně, či vstupní hale. Reproduktory Amina jsou jednoduše zabudované přímo do zdi.


Soubory ke stažení: