Inteligentní kabelážní systém Planet Waves

Planet Waves je renomovaný výrobce profesionálního příslušenství pro hudebníky a audio systémy. Jeho kabelážní systém umožňuje vyrábět profesionální propojovací kabely v libovolných délkách prakticky komukoliv. Více informací najdete na www.pwcis.com.

Zapomeňte na neohrabané konektory

Přestaňte tápat s neohrabanými krimpovacími kleštěmi a zkuste rychlejší a jednodušší způsob ukončení kabelů. RCA konektory Planet Waves dělají ukončení snadné jako nikdy předtím - jednoduše odstřihněte kabel, připojte na konektor a utáhněte upevňovací šroub. Jednodušší už to být nemůže! Vše je součástí kompletní produktové řady konektorů, kabelů a doprovodných nástrojů, které spolu tvoří způsob čistého „Back-of-Rack“ řešení.


Rychlé tříkrokové zakončení

Nechte vaše neohrabané nářadí na odizolování a krimpování doma. Jednoduše odstřihněte konec kabelu, zapojte do konektoru a utáhněte šroub. Ten čistě pronikne vnějším pláštěm a poskytne kvalitní kontakt pro celou dobu životnosti konektoru. A to vše můžete udělat jen pomocí jednoho malého a lehkého šroubováku.

1. Odstřihněte konec kabelu

1. Odstřihněte konec kabelu

2. Zapojte do konektoru

2. Zapojte do konektoru

3. Utáhněte upevňovací šroub

3. Utáhněte upevňovací šroub

Znovu použitelné

Znovu použitelné

Pokud náhodou skončíte s nedokonalým ukončením, což je velice nepravděpodobné, tak namísto odřezání konektoru stačí jen vrátit upevňovací šroub zpět, odstřihnout konec kabelu a jednoduše začít znovu. Mluvíme o opravdu chytrém řešení!


Skvělé Back-of-Rack řešení

Skvělé „Back-of-Rack“ řešení

Pokud máte spoustu rackových komponent, které musejí být zapojené pomocí objemné RG59 nebo RG6, kabeláž může být velmi chaotická. Řada velmi tenkých kabelů, konektorů a doprovodných nástrojů Planet Waves umožňují profesionálům dodat čisté „Back-of-Rack“ řešení – mělké konektory a Y adaptéry s přizpůsobitelnými délkami nožiček se super tenkým a flexibilním koaxiálním kabelem pro vytvoření ostrých ohybů a úhledného zakončení, když to nejvíce potřebujete.