PanConnect

Přípojné panely české značky PanConnect přinášejí výjimečný design, kvalitu a variabilitu. Různé produktové řady nabízejí řešení pro konferenční místnosti, kanceláře, školy i domácnost včetně provedení s aktivní elektronikou. Více informací najdete na www.panconnect.eu.

Firma PanConnect vyvíjí a vyrábí designová přípojná místa v Česku již přes 10 let. V současné době většina produkce končí v zemích Evropské unie, ale vyváží i mimo ni. Zaměřuje se na střední a vyšší třídu přípojných panelů, do nichž umožňuje integrovat ovládací prvky řídicích systémů (např. pro ovládání světel, stínicí techniky apod.). Jako jediný výrobce na trhu nabízí zakázkovou výrobu, tudíž dodává i přípojné panely na míru. Splňuje požadavky certifikace TÜV-SÜD.

Ryze česká inovativní značka si klade za cíl, aby se její přípojné prvky staly přirozenou součástí interiéru, proto si velmi zakládá na designu svých produktů. To však neomezuje funkčnost. Díky různých produktovým řadám budete mít potřebný konektor vždy při ruce, ať už to bude napájení, síťový kabel, USB, VGA či třeba DisplayPort. Vyšší řady obsahují aktivní elektroniku, která umožňuje přenos signálů po jediném UTP kabelu i automatické rozpoznání zdroje. To zároveň výrazně zjednodušuje instalaci. PanConnect zaručuje dlouhou životnost a plnou pozáruční podporu.

Zobrazit méně

Od tohoto výrobce nejsou k dispozici žádné produkty.