Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory

Inteligentní elektroinstalace P5 FutureNow

Maďarská společnost P5 vyvíjí a vyrábí vlastní komponenty pro chytré bydlení a domácí automatizaci již 20 let. Její moduly na ovládání světel, stínění a další zařízení se instalují na DIN lištu a lze je propojit se systémy jiných značek nebo ovládat proprietárním systémem. Více informací najdete na www.futurenow.hu.

Moduly s širokým využitím

Moduly s širokým využitím

P5 nabízí vícekanálové přepínače, stmívače a moduly pro ovládání krokových motorků určené na DIN lištu s připojením na sběrnici a ethernet. Komunikační protokol je otevřený a výrobce poskytuje softwarové ovladače pro propojení s řídícími systémy všech známých výrobců. Tyto produkty jsou dnes oficiálně dostupné již ve 40 zemích světa pod značkou FutureNow. Produkty FutureNow také perfektně spolupracují se systémy Control4, Neets a AMX.


Ovládejte cokoli

Ovládejte cokoli

Moduly chytré domácnosti P5 pomáhají zejména s ovládáním nejrůznějších druhů světel (včetně vícebarevných LED pásků), žaluzií či závěsů. Umožňují také automaticky vypínat a zapínat nejrůznější spotřebiče a kontrolovat spotřebu energií. Ovládání je možné zpřístupnit i vzdáleně přes internet. V kombinaci se senzory se mohou moduly aktivovat automaticky, například při detekci námrazy spustit ohřívání příjezdové cesty.


Automatizace pro váš domov

Automatizace pro váš domov

Automatizace se postará o pravidelné zalévání zahrady, přičemž dešťový senzor a čidla teploty upraví program podle počasí. Umožní vám spustit topení, pokud se vracíte domů, případně jej deaktivovat v době dovolené, i když jste na to před odjezdem zapomněli. Stejně tak můžete jedním příkazem při odchodu vypnout všechny nepotřebné spotřebiče. V případě detekce úniku vody dokáže uzavřít hlavní vodovod. Spolu s detektorem CO² se pak postará o efektivní větrání jednotlivých místností spolu s dočasným vypnutím termostatu.