NodOn

Krásná, spolehlivá a přitom dostupná zařízení, která změní váš životní styl k nepoznání. Bezdrátová tlačítka a dálková ovládání NodOn propojují špičkové technologie a intuitivní ovládání s efektním designem. Více informací najdete na www.nodon.fr.

Smart home výrobky francouzské značky NodOn již dosáhly věhlasu po celém světě. To především díky zcela plug'n'play instalaci a stejně snadnému používaní. A když k tomu přičtete typicky francouzské estetické pojetí, o nezájem se tyto produkty bát rozhodně nemusí. Bateriová nástěnná tlačítka a dálkové ovladače komunikují pomocí technologie Z-Wave, a tudíž jsou ideálním doplňkem chytré domácnosti Fibaro. Bez omezení fantazie můžete kdekoli umístit ovládání světel, žaluzií, zabezpečení, hudby a dalších funkcí inteligentního domu.

NodOn přináší i na český trh několik produktových řad ovládacích prvků. OCTAN REMOTE - přenosný ovladač s uchycením do základny. WALL SWITCH - bateriová plochá tlačítka na zeď. SOFT REMOTE - přenosná bateriová tlačítka ve vodovzdorném provedení. NodOn dále vyrábí bezdrátové aktory či senzory pro smart home.

Zobrazit méně

Od tohoto výrobce nejsou k dispozici žádné produkty.