Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory

Reproduktory a zesilovače Niles

Audiotechnika Niles vytváří dokonalou harmonii kvalitního zvuku a organického splynutí s architekturou již téměř 40 let. Bohatý sortiment umožňuje ozvučit apartmán i celý dům včetně vlhkých a venkovních prostor. Více informací najdete na www.nilesaudio.com.

Niles od svého vzniku v roce 1978 získal nespočet designových, technologických a uživatelských ocenění po celém světě. Zaměřuje se na audiotechniku pro individuální instalace pro domácí kina, multiroom audio a UTP přenos zvuku třeba na zahradu. Víc než 500 produktů pokrývá vše potřebné pro distribuci zvuku v celém objektu a integraci audio a video systémů - reproduktory, přijímače, vícekanálové výkonové zesilovače pro systémovou integraci, zařízení chytrého řízení, ovladače a další příslušenství (audiopřevodníky aj.). Samozřejmostí je možnost řízení pomocí technologií chytré domácnosti.

Na své reproduktory poskytuje Niles standardně doživotní záruku. Různé řady se hodí do interiérů i exteriérů a nemusíte o nich vůbec vědět díky efektivní miniaturizaci. Můžete je použít i ve vlhkém prostředí. Nabízí také vestavné reproduktory s ozvučnicí, směrovatelné stropní reproduktory, subwoofery, soundbary či venkovní reproduktory odolné proti počasí (závěsné, satelitní, květináčové aj.). Magneticky upevňované hranaté a kulaté krycí mřížky je možné natírat.

Reproduktory a zesilovače Niles

Reproduktory

Reproduktory

Řešení reproduktorů, které sedne každé potřebě a každému designu. Niles byl vždy vpředu ve vývoji specifických produktů, které umožňují u profesionálních instalací na míru vytvořit řešení, které sedne i nejnáročnějším zákazníkům. Mezi speciální produkty Niles patří například venkovní reproduktory ve tvaru květináčů a kamenů, které skvěle doplní a oživí zahradní design.


Zesilovače

Zesilovače

Zesilovače Niles Audio jsou známé pro poskytování vynikajícího zvuku a skvělé spolehlivosti spolu s funkcemi, které jsou šité na míru potřebám vlastní instalace. Obsahuje funkce, jako jsou stabilita multi-reproduktorů, několik režimů zapnutí nebo nezávislá regulace hladiny. Ať už jde o jednu zónu, nebo o ozvučení celého domu, zesilovače Niles jsou tou správnou volbou.


Multiroom Auriel

Multiroom Auriel

Multiroom ozvučení Niles Auriel dělá zapojení a použití celého domácího audio systému jednodušší než kdy předtím. Aplikace dostupná na systém iOS a Android nabízí intuitivní uživatelské prostředí pro vaše zvukové potěšení. Díky zabudovanému audio serveru může hrát také sám Auriel, možné je použití internetových služeb Spotify, TuneIn, Tidal, nebo Deezer. Dokumentaci a podporu najdete na webu Niles.


Od tohoto výrobce nejsou k dispozici žádné produkty.