Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory

Výtahy pro televize Nexus 21

Domov jako rocková hvězda. Udělejte dojem na každou návštěvu a šetřete místo s elektrickými výtahy na televize, audio techniku či kuchyňské spotřebiče. Tenhle praktický luxus si můžete dopřát i vy. Více informací najdete na www.tvlift.com.

Přední americký výrobce Nexus 21 dodává nejoblíbenější systém elektronických výtahů pro skrývatelné televize a úložné prostory. Výtahy se mohou spouštět shora, vyjíždět zespoda i se otáčet. K ovládání lze použít klasická tlačítka, dálkový ovladač i systémy chytrých domácností jako Control4 či Fibaro.

Elektrické výtahy pro skryté TV výrobce Nexus 21 jsou oblíbené zejména pro svou spolehlivost a minimální hlučnost provozu blížící se hranici slyšitelnosti. Na své skryté výtahy se Nexus 21 nebojí poskytnout záruku 10 let.

Systém zvládne obsloužit televizor s úhlopříčkou až 190 cm a váhou až 100 kg. Hodí se do obývacích pokojů, ložnice, zasedací místnosti i na terasy. V kuchyni najdou uplatnění skryté úložné prostory pro kávovar a jiné spotřebiče nebo potraviny. Nabízí se tak nejen skvělé využití jinak hluchých rohů. Výsuvný bar také udělá své.

Pokročilá technologie skýtá široké možnosti nasazení a přitom je neuvěřitelně jednoduchá na instalaci.


Soubory ke stažení: