Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory

Řízení AV techniky Neets

Dánská společnost Neets vyrábí prvotřídní řídící jednotky pro AV systémy (TV, projektory, aj.) vhodné zejména pro zasedací a prezentační prostory. Nabízí jedinečně pojatý produkt, jednoduchost používání a reprezentativní design oblíbený po celém světě. Více informací najdete na www.neets.dk.

Přehrát video

Osvědčená dánská kvalita

Distribuce produktů Neets probíhá výhradně přes certifikované partnery, aby byla zajištěna maximální péče o koncové zákazníky. Výrobce se zaměřuje na vývoj a inovace. Výrobky Neets poznáte na první pohled, je v nich znát dánský rukopis. Nekompromisní funkčnost doplňuje vzhled, který se hodí do každé místnosti, což potvrzuje jejich oblíbenost u návrhářů interiérů.

Řízení AV techniky Neets

Prostě chytřejší

Neets si zakládá na heslu „prostě chytřejší“. Uživatelé si cení jeho přívětivého ovládání, které dalece přesahuje všechna konkurenční řešení. Není zde nic navíc a zároveň vás nic neomezuje. Zdroje můžete připojit automaticky, případně je snadno manuálně přepínat nebo i kombinovat. Předem si lze nastavit automatické akce. Nabídka je ucelená a odstupňovaná podle nároků uživatelů, od ekonomických řešení po nejnáročnější instalace. Vnější provedení je dostupné v různých variantách, aby nenarušovalo váš interiér. Možnosti instalace jsou bohaté - řídicí jednotka může být umístěná v pultíku, na zdi, v podhledu nebo třeba v rozvaděči.

Řízení AV techniky Neets

Připraven na každou situaci

Neets nabízí binární I/O, RS-232, IR porty, IP propojení, vlastní detekci signálu, integrovaný web server pro ovládání z mobilních zařízení (iOS, Android) s možností tvorby vlastního rozhraní, rozšiřitelné sběrnicové moduly (NEB) i třeba vestavěnou audio mixážní jednotku.


Interaktivní demo řízení A/V techniky Neets


Příklady použití řídicích jednotek

Příklady použití řídících jednotek

Případové studie použití řídících jednotek Neets.

Zobrazit
Videa s dokumentací k systému Neets

Videa s dokumentací k systému Neets

Pro kompletní technickou dokumentaci se zaregistrujte zde.

Zobrazit
Seznam driverů a práce s drivery

Seznam driverů a práce s drivery

Práce s drivery zobrazena na výukových videích Neets.

Zobrazit
Seznam driverů vytvořených partnery

Seznam driverů vytvořených partnery

Shromážděné drivery za poslední roky od partnerů Neets.

Zobrazit