Möhlenhoff

Möhlenhoff je německý výrobce vysoce kvalitních, ekonomických a přitom elegantních elektricky ovládaných hlavic určených pro zónovou regulaci topení a chlazení v režimech ON/OFF a PWM. Více informací najdete na www.moehlenhoff.de.

Hlavice Möhlenhoff jsou energeticky efektivní díky odběru jen 1 W. Provedení je velmi kompaktní a elegantní. K dispozici je bohatý výběr provedení (Normally-Closed, Normally-Open, 230V, 24V) a adaptérů pro různé potřeby. Umožňují instalaci v libovolné poloze (360°) a poskytují pracovní sílu 100 N a zdvih 4 mm. Jsou velmi tiché, poskytují vizuální odezvu a mají jednoduché ovládání. Jsou kompatibilní se systémy regulace jako Control4, Fibaro, Inels, Amit, Johnson Controls a dalšími. Díky tomu je možné v kombinaci s čidly teploty či okenními kontakty nechat inteligentní dům řídit efektivně teplotu v každé místnosti zvlášť.

Vedle elektricky ovládaných ventilů Möhlenhoff vyrábí také termostaty a komunikační příslušenství pro tyto produkty. Nabízí řešení drátová i bezdrátová.

Zobrazit méně