Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory
Pro cenovou nabídku nás kontaktujte na obchod@yatun.cz nebo telefonicky na 222 364 491.

Dohledová technika Lilin

Výkonný a spolehlivý monitoring pro lepší zabezpečení v rezidenčních i komerčních budovách pomocí IP kamer od předního světového dodavatele CCTV video zařízení, záznamových jednotek a obslužného softwaru. Více informací najdete na camera.lilin.co.uk.

Přehrát video
Robustní řešení

Robustní řešení

Pro funkční řešení zabezpečení se neobejdete bez spolehlivého videodohledu. CCTV IP kamery firmy Lilin patří ke špičce na světovém trhu. Lilin nabízí komplexní řešení video produktů od kamer a záznamových jednotek po příslušenství a software, jež je plně integrovatelné se systémem inteligentního řízení a automatizace. Firma vznikla na Taiwanu již v roce 1980, má vlastní vývojové centrum i výrobní kapacity. Dodává robustní řešení používající nejnovější technologie včetně kamer s 4k rozlišením a klade důraz na vysoký stupeň kompatibility a dodržování standardů (ONVIF, RoHS aj.). Toto umožňuje zákazníkům realizovat i nejnáročnější integrované systémy s jistotou bezproblémového nasazení a provozu.


Pokryje i velké instalace

Pokryje i velké instalace

Produkty firmy Lilin jsou určeny pro technicky i esteticky nejnáročnější aplikace. Díky tomu máte například možnost sladění vzhledu kamery s povrchem, na nějž je instalována. Bez problémů zvládají i velké instalace. Bohatý sortiment zahrnuje běžné kamery, UHD kamery, panoramatické kamery, skryté kamery, infra kamery či záznamové jednotky až pro 16 kamer. Ovládání a sledování záznamů můžete realizovat přímo pomocí dodávaného softwaru a vlastních mobilních aplikací nebo je svěřit systémům inteligentní elektroinstalace jako například Control4.


Představujeme online nástroj pro výběr kamery

Naši vývojáři byli v poslední době velmi zaneprázděni vývojem něčeho, co zcela změní způsob, jakým vybíráte typ kamery pro váš projekt.

Lilin nástroj pro výběr kamery

Vždy jste chtěli někoho, kdo vás provede skrz celý proces "výběru té nejlepší kamery"? Nyní již nemusíte, online nástroj pro výběr kamery Lilin je tady.

V několika jednoduchých krocích vás tento interaktivní a snadný nástroj provede výběrem té správné kamery pro váš projekt. Potřebujete vědět jen několik základních informací, například jestli je kamera pro vnitřní, nebo venkovní použití, jakou funkcionalitu potřebujete, nebo jaký styl sedí pro váš projekt. Nástroj dělá design a specifikaci projektu mnohem snazší, jednoduše udělá všechnu tvrdou práci za vás. K používání nástroje pro výběr kamery není nutná žádná registrace, takže můžete s výběrem začít ihned.

Lilin nástroj pro výběr kamery

Jak to funguje?

  • Krok 1: Vyberte, zda chcete vnitřní, nebo venkovní kameru
  • Krok 2: Vyberte styl a funkcionalitu, kterou chcete, aby kamera měla. Například: Den/Noc, IR, odolné vandalům atd.
Lilin nástroj pro výběr kamery
  • Krok 3: Vyberte, jaké rozlišení a snímkovou frekvenci potřebujete, a zvolte požadovaný objektiv

Po dokončení výběru vám zbydou jen ty kamery, které odpovídají vašim požadavkům. Až takhle jednoduché to je. Následně můžete požádat o cenovou nabídku, pokud chcete. Zkuste nástroj pro výběr kamery ještě dnes.


Soubory ke stažení: