iRoom

Precizní provedení, perfektní funkčnost a styl charakterizují designové nástěnné držáky a dobíjecí stanice značky iRoom pro iPad, iPhone a další chytré telefony. Přemění tablet na elegantní a výkonný ovládací panel chytrého domova. Více informací najdete na www.iroomsidock.com.

Značka iRoom vznikla v rakouském Salzburgu v roce 2008 jako partner výrobců systémů chytrého bydlení. Na základě potřeb a požadavků zákazníků se brzy vyprofiloval jako dodavatel nekompromisního prémiového řešení. Své produkty vyváží do více než 90 zemí skrze certifikované partnery, kteří zajišťují maximální péči o koncové uživatele. Za svůj unikátní design získala značka mnoho mezinárodních ocenění. Vývoj, testování i výroba probíhá přímo v Rakousku.

iRoom nabízí pokročilá dokovací zařízení především pro iPad a iPad mini s certifikací od Apple. Klasické či integrované držáky jsou nejen pohodlným a bezpečným odkládacím místem, ale především vytvářejí úžasné možnosti dotykového panelu pro ovládání systému chytré domácnosti a zabezpečení. Hodí se také pro prezentační potřeby do konferenčních prostor, do hotelů či showroomů. Precizní provedení (sklo, hliník) a pokročilé funkce jako motorizované a magnetické prvky činí manipulaci maximálně komfortní a uchycení spolehlivé.

iRoom nabízí několik produktových řad. iDock je zapuštěný držák v provedení na šířku nebo na výšku s motorizovaným úchytem a integrovaným napájením. Volitelně může být uzamykatelný PIN kódem či bezkontaktní kartou. iBezel přidává rozšiřující konektory, senzory a funkce. uniDock je univerzální nabíjecí dock pro iPhone a telefony s microUSB. fixDock je stylové řešení pro permanentní uchycení iPadu ve zdi nebo v desce (stůl, kuchyňská linka).

Zobrazit méně