AKTUÁLNĚ: Provoz nepřerušen.

Integra

Vášeň a dokonalost, tak definuje sebe sama značka Integra patřící pod japonského výrobce Onkyo. Jedná se o prémiovou řadu špičkových A/V produktů určených výlučně pro zakázkové instalace s možností integrace se systémy Control4, Crestron (e-Control) a AMX (Duet). Více informací najdete na www.integra.eu.

Výrobky značky Integra nabízejí 9.2 a 11.2 kanálový Dolby Atmos, certifikaci THX pro domácí kino, kalibraci zvuku AccuEQ či ISF kalibraci obrazu. Všechny receivery mají tříletou záruku, minimálně 2 napájecí zdroje a prvotřídní kvalitu provedení, což zajišťuje násobně delší životnost než mají běžné značky. Integra má vlastní aplikace vzdáleného ovládání pro iOS a Android a podporuje přímé digitální připojení iPodu či iPhonu. O špičkový zážitek s videem ve Full HD či 4K i se staršími médii se stará vysoce kvalitní upscaling technologie Video Scaler. Komunikaci zajišťuje RS-232 či LAN, což umožňuje snadnou integraci s řídícími systémy Control4, Crestron či AMX.

Integra vyvíjí a poskytuje vlastní konfigurační software pro komfortní nastavování pokročilých funkcí a ukládání konfigurace. Receivery doplňují zesilovače, přehrávače DVD / Blu-Ray a rozšiřující moduly. Produkty značky Integra znamenají světovou extratřídu ve výkonu, kvalitě zpracování i v designu. S tím souvisí maximální podpora ze strany výrobce, který sbírá nadšené ohlasy těch nejnáročnějších uživatelů již víc než půl století. Značky, jež se nesnaží být největší, ale pouze nejlepší.

Zobrazit méně