Integra

Vášeň a dokonalost, tak definuje sebe sama značka Integra patřící pod japonského výrobce Onkyo. Jedná se o prémiovou řadu špičkových A/V produktů určených výlučně pro zakázkové instalace s možností integrace se systémy Control4, Crestron (e-Control) a AMX (Duet). Více informací najdete na www.integra.eu.

Výrobky značky Integra nabízejí 9.2 a 11.2 kanálový Dolby Atmos, certifikaci THX pro domácí kino, kalibraci zvuku AccuEQ či ISF kalibraci obrazu. Všechny receivery mají tříletou záruku, minimálně 2 napájecí zdroje a prvotřídní kvalitu provedení, což zajišťuje násobně delší životnost než mají běžné značky. Integra má vlastní aplikace vzdáleného ovládání pro iOS a Android a podporuje přímé digitální připojení iPodu či iPhonu. O špičkový zážitek s videem ve Full HD či 4K i se staršími médii se stará vysoce kvalitní upscaling technologie Video Scaler. Komunikaci zajišťuje RS-232 či LAN, což umožňuje snadnou integraci s řídícími systémy Control4, Crestron či AMX.

Integra vyvíjí a poskytuje vlastní konfigurační software pro komfortní nastavování pokročilých funkcí a ukládání konfigurace. Receivery doplňují zesilovače, přehrávače DVD / Blu-Ray a rozšiřující moduly. Produkty značky Integra znamenají světovou extratřídu ve výkonu, kvalitě zpracování i v designu. S tím souvisí maximální podpora ze strany výrobce, který sbírá nadšené ohlasy těch nejnáročnějších uživatelů již víc než půl století. Značky, jež se nesnaží být největší, ale pouze nejlepší.

Zobrazit méně

Od tohoto výrobce nejsou k dispozici žádné produkty.