Global Caché

Global Caché nabízí široké spektrum ovládacích modulů s I/O komunikací, s jejichž pomocí lze integrovat do systému chytré domácnosti téměř jakoukoliv elektroniku a rozšířit možnosti inteligentní automatizace a vzdáleného ovládání. Více informací najdete na www.globalcache.com.

Moduly Global Caché se do sítě připojují pomocí Ethernetu nebo WiFi a používají se jako univerzální rozšiřující I/O rozhraní. Skrze LAN síť tak může systém ovládat zařízení, které má jinak vlastní specifické ovládání. Odpadá tak potřeba různých ovladačů a díky integraci máte možnost dálkově monitorovat stav všech zařízení, ovládat je a propojit je s jinými. I z konvenční elektroniky se tak stává inteligentní spotřebič.

Vnitřní architektura modulů umožní jejich začlenění do většiny systémů chytré domácnosti. Kompatibilní jsou například s Fibaro, Control4, AMX, Crestron, Iridium, iRule a dalšími. Moduly využívají výstupní a vstupní komunikaci pomocí IR, RS-232, běžných kontaktů a relé. Díky učícímu se režimu připojíte téměř cokoliv. Bateriové bezdrátové varianty můžete umístit kamkoliv bude třeba, bez nutnosti tahání kabelů a jiných stavebních úprav.

Zařízení jsou velmi kompaktní, snadná na instalaci a nastavení a velmi spolehlivě reagující bez zpoždění. Přitom jsou cenově dostupná pro každého. Global Caché nabízí nejuniverzálnější řešení pro připojení koncových zařízení jako TV, DVD, projektory, termostaty, ventilace a podobně.

Zobrazit méně