Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory

Chytrý domov Control4

Pro nás je americká značka Control4 vlajkovou lodí mezi nabízenými technologiemi. Kombinuje výkon, komplexnost i jednoduchost použití pro instalace chytrých elektroinstalací všech typů. Díky modulárnímu pojetí systému chytré domácnosti zvládne i nejnáročnější instalace, například kancelářské komplexy. Můžete však začít třeba jen s chytrým termostatem nebo domácím kinem a postupně přidávat další prvky jako zabezpečení, ovládání světel či automatizace. Control4 umožňuje drátové i bezdrátové zapojení. Více informací najdete na www.control4.cz.

Přehrát video

Zábava

Control4 nabízí profesionální kvalitu a pokročilé funkce vašeho domácího audio/video řešení. Ať už plánujete zábavu ve vašem obýváku, nebo venkovní kino na vaší zahradě, Control4 je vhodným řešením. Prioritou je jednoduché ovládání, ať už ovladačem, dotykovým panelem, nebo chytrým telefonem.

Chytré osvětlení

Světla v systému Control4 se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Už žádné prudké světlo, když půjdete během noci do koupelny, či naprostá tma na zahradním chodníku. Všechny světla můžete ovládat jednoduše z jednoho místa, nebo nechat pracovat chytrou automatiku.

Komfort a pohodlí

Váš dům můžete ovládat velmi snadno z jednoho místa. Pravým komfortem a inteligencí však je, když dům dělá vše sám tak, jak ho to naučíte. Domácí automatizace vám zpříjemní život a ušetří čas. Vy se tak můžete věnovat opravdu důležitým věcem.

Ochrana a bezpečí

Se systémem Control4 se nemusíte obávat o to nejdůležitější, tedy bezpečí vaší rodiny. Systém propojuje domácí zabezpečení, monitorovací systém, zámky a senzory. Ať už se stane cokoliv, systém vám dá včas vědět a samozřejmě ihned patřičně zareaguje.