AKTUÁLNĚ: Provoz nepřerušen.

Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory
Pro cenovou nabídku nás kontaktujte na obchod@yatun.cz nebo telefonicky na 222 364 491.

Zrcadlové televize Aquavision

Britský výrobce Aquavision je lídrem na trhu s voděodolnými, zrcadlovými a do zdi integrovanými televizory. Zaměřuje se na produkty vhodné do místností s vysokou vlhkostí, které své uplatnění nacházejí i jinde. Více informací najdete na www.aquavision.tv.


Pro náročné

Zrcadlové televizory Aquavision jsou určené pro nejnáročnější zákazníky, kteří vyžadují dokonalé přizpůsobení či skrytí televizoru. Své specifické vlastnosti nabízejí v široké škále provedení s různými úpravami povrchů, rámečků či barev. Dostupné jsou ve velikostech od 16 do 60 palců. Aquavision jako první nabízí vodovzdorné televize s rozlišením 4K.

Elegantní a plně vodotěsné

Tento nekompromisní luxus nachází své místo od koupelen a bazénů, přes kuchyně a obývací pokoje, až po ložnice, zasedací místnosti či jachty. Elegantní zrcadlo se jako kouzlem promění v televizor. Kombinace čistého designu v kombinaci s vynikající praktičností. Zrcadlové televizory Aquavision jsou plně vodotěsné (krytí IP65) a obsahují mnoho inovativních prvků, jako např. vyhřívání obrazovky, bezpečné napájení nízkým napětím a design pro jednoduchou instalaci s malou hloubkou zapuštění.


Styl který vám sedne

Své produkty Aquavision vyvíjí a vyrábí v Anglii již od roku 1997. Díky neustálému rozvoji a zkušenostem se stal světovým lídrem na tomto trhu a dočkal se řady nepříliš zdařilých kopií. Své čelní postavení zvládá udržet i díky prvotřídní kvalitě a širokému spektru příslušenství. Pro využití v koupelně je důležité například voděodolné ovládání, jímž můžete televizor ovládat přímo z vany. Další příslušenství umožní v televizi sledovat obsah z nejrůznějších zdrojů, například z vašeho centrálního úložiště médií, doplnit obrazovku neviditelnými reproduktory či stylovým podsvícením a plně ji integrovat do systému chytrého bydlení.

Frameless

Frameless

Provedení Frameless® nabízí jednoduchý a čistý design čelního zrcadla. Decentní skleněná obrazovka splyne s libovolným stylem a povrchovou úpravou zdí. Frameless® používá plochou ocelovou galvanizovanou zápustnou instalační krabici, která umožňuje zrcadlu těsně přilehnout ke stěně.

Classic

Classic

Tradiční design TV Aquavision®. Vysoce kvalitní leštěný nerezový rámeček je znamením luxusu a lemuje čelní stranu zrcadla. Toto řešení umožňuje i plně zapuštěné provedení.

Silhouette

Silhouette

Ultratenké provedení TV pro Silhouette® povrchovou montáž. Štíhlý profilový design skrývající instalační rám a přívodní kabeláž navozuje dojem televize vznášející ve vzduchu u zdi. Toto provedení je vhodné pro instalace, kde je možná pouze povrchová montáž.

Bespoke

Bespoke

Provedení navrhováno a vyráběno speciálně dle individuálního zadání. Zrcadlo řady Bespoke může obsahovat kterýkoliv rozměr Aquavision® televizoru (od 16” až po 65”) a lze je dodávat do zrcadla rozměru až 2,4 m x 1,5 m v libovolných kombinacích. Při použití technologie MirrorVision+®, je při vypnutém televizoru zrcadlo bez jakýchkoliv náznaku skryté TV.


Řešení

KitchenVision

KitchenVision

KitchenVision je řada produktů Aquavision navržených speciálně pro kuchyň. Obsahuje 2 produkty, 600mm širokou a 355mm vysokou skříňku (ve stejné velikosti jako mikrovlnná trouba nebo kávovar) a dále 600mm široké, 720mm vysoké a pouze 24mm hluboké dveřní řešení. Oba produkty obsahují 22" obrazovku. KitchenVision je k dispozici v provedení MirrorVision či v bílém skle.

Vanity-TV

Vanity-TV

Vanity-TV je řada luxusních zrcadel o rozměru 1000 mm x 600 mm, které obsahují 22” Aquavision® televizor. Při povrchové montáži je odstup zrcadla od zdi jen 24 mm, při zápustné instalaci je hloubka výřezu ve zdi taktéž pouhých 24 mm. Šířkou 600 mm perfektně ladí s většinou umyvadel.


Povrchy

MirrorVision

MirrorVision

Black

Černá

Polar White

Polární bílá

MirrorVision Plus

MirrorVision Plus (pouze u Bespoke)