Hledáte soubory ke stažení pro tuto značku?

Přeskočit na soubory

Neviditelné reproduktory Amina

Neviditelné reproduktory anglické značky Amina lze umístit přímo do zdi nebo stropu. Překrýt je můžete omítkou, dřevem i třeba kůží. Poskytují úžasný zvuk a nekonečné možnosti pro designéry interiérů. Více informací najdete na www.amina.co.uk.

Přehrát video
Unikátní technologie reprodukce zvuku

Unikátní technologie reprodukce zvuku

Anglický výrobce Amina vyvinul unikátní technologii reprodukce zvuku, jež vychází z principů podobných jako u akustických nástrojů. Poskytuje perfektní zvuk bez kompromisů a stavebních omezení. Hudba prostoupí celou místností a vy se budete cítit jako v koncertním sále. Díky technice, o níž nebudete ani vědět. Špičková technologie, která prostě funguje. Amina se nebojí na své výrobky poskytnout záruku až 10 let.


Tenké a lehké

Tenké a lehké

Neviditelné reproduktory Amina jsou neuvěřitelně tenké a lehké. Díky tomu je můžete instalovat téměř do jakéhokoliv materiálu. Vlastní vývojový tým posunul hranice toho, co je v audiotechnice možné. Technologie VPT umožňuje použít menší množství reproduktorů pro ideální pokrytí prostoru. To zvyšuje komfort, zjednodušuje instalaci, šetří prostor, náklady i dopad na životní prostředí.


Sedne vašim potřebám

Sedne vašim potřebám

Reproduktory mají tři základní produktové linie. Evolution Series je určená pro nejnáročnější hudební znalce. iQ Developer Series je ideálním kompromisem mezi kvalitou zvuku, designem a cenou. Life Fidelity Series zahrnuje 100W reproduktory určené pro nasazení v komerčních prostorách s důrazem na vysokou zřetelnost, výkon a pokrytí v náročných podmínkách. Pro neviditelné reproduktory Amina vyrábí i špičkové subwoofery pro reprodukci zvuku nízkých kmitočtů. I jejich nabídka je široká od rozměrných samostatně stojících až po miniaturní, jež je možné rovněž integrovat přímo do zdi či stropu. Vše doplňuje příslušenství pro maximální kvalitu reprodukce, omezení odpadního hluku (rušení sousedů) a ochranu samotného systému.