Výrobce

Triad

Triad je prvním výrobcem na světě, který na trh doručil plně přizpůsobitelné reproduktory, které uspokojí nejnáročnější audiofily i návrháře interiérů. Reproduktory Triad jsou vyráběny v továrně v americkém Oregonu.

Výrobce

NodOn

Krásná, spolehlivá a přitom dostupná zařízení, která změní váš životní styl k nepoznání. Bezdrátová tlačítka a dálková ovládání NodOn propojují špičkové technologie a intuitivní ovládání s efektním designem. Více informací najdete na www.nodon.fr.

Výrobce

DoorBird

Značku DooBird charakterizuje kvalita, preciznost a technická důmyslnost. Ne náhodou se její dveřní stanice navrhované a vyvíjené v Německu staly nejprodávanějšími v Evropě.

Výrobce

Planet Waves

Planet Waves je renomovaný výrobce profesionálního příslušenství pro hudebníky a audio systémy. Jeho kabelážní systém umožňuje vyrábět profesionální propojovací kabely v libovolných délkách prakticky komukoliv. Více informací najdete na www.pwcis.com.

Výrobce

Wall-Smart

Wall-Smart promění vaši zeď na ovládací centrum vašeho domova díky držákům pro plně zapuštěnou instalaci dotykových panelů a tabletů. Kombinují praktičnost a eleganci s možností upevnění na prakticky každý materiál. Více informací najdete na www.wall-smart.com.

Výrobce

Niles

Audiotechnika Niles vytváří dokonalou harmonii kvalitního zvuku a organického splynutí s architekturou již téměř 40 let. Bohatý sortiment umožní ozvučit apartmán i celý dům včetně vlhkých a venkovních prostor.

Výrobce

Neets

Dánská společnost Neets vyrábí prvotřídní řídící jednotky pro AV systémy (TV, projektory, aj.) vhodné zejména pro zasedací a prezentační prostory. Nabízí unikátně pojatý produkt, jednoduchost používání a reprezentativní design oblíbený po celém světě.

Výrobce

Möhlenhoff

Möhlenhoff je německý výrobce vysoce kvalitních, ekonomických a přitom elegantních elektricky ovládaných hlavic určených pro zónovou regulaci topení a chlazení v režimech ON/OFF a PWM. Více informací najdete na www.moehlenhoff.de.

Výrobce

Integra

Vášeň a dokonalost, tak definuje sebe sama značka Integra patřící pod japonského výrobce Onkyo. Jedná se o prémiovou řadu špičkových A/V produktů určených výlučně pro zakázkové instalace s možností integrace se systémy Control4, Crestron (e-Control) a AMX (Duet). Více informací najdete na www.integra.eu.

Výrobce

Global Caché

Global Caché nabízí široké spektrum ovládacích modulů s I/O komunikací, s jejichž pomocí lze integrovat do systému chytré domácnosti téměř jakoukoliv elektroniku a rozšířit možnosti inteligentní automatizace a vzdáleného ovládání. Více informací najdete na www.globalcache.com.