Výrobce

BAS-IP

Mezinárodní společnost BAS-IP pracuje od roku 2008 na vývoji systémů domácích telefonů, založených na IP video monitorovacích technologiích a IP telefonii. Dnes představuje jedno z nejinovativnějších řešení na trhu.

Výrobce

Ekinex

Italský design ve spojení s chytrou technologií, právě to nabízí produkty značky Ekinex. Prémiové KNX vypínače v sobě nesou italskou designovou tradici, precizní zpracování a především technologii, která vám usnadní každodenní život.

Výrobce

Triad

Triad je prvním výrobcem na světě, který na trh doručil plně přizpůsobitelné reproduktory, které uspokojí nejnáročnější audiofily i návrháře interiérů. Reproduktory Triad jsou vyráběny v továrně v americkém Oregonu.

Výrobce

DoorBird

Značku DooBird charakterizuje kvalita, preciznost a technická důmyslnost. Ne náhodou se její dveřní stanice navrhované a vyvíjené v Německu staly nejprodávanějšími v Evropě.

Výrobce

Planet Waves

Planet Waves je renomovaný výrobce profesionálního příslušenství pro hudebníky a audio systémy. Jeho kabelážní systém umožňuje vyrábět profesionální propojovací kabely v libovolných délkách prakticky komukoliv. Více informací najdete na www.pwcis.com.

Výrobce

Wall-Smart

Wall-Smart promění vaši zeď na ovládací centrum vašeho domova díky držákům pro plně zapuštěnou instalaci dotykových panelů a tabletů. Kombinují praktičnost a eleganci s možností upevnění na prakticky každý materiál. Více informací najdete na www.wall-smart.com.

Výrobce

Möhlenhoff

Möhlenhoff je německý výrobce vysoce kvalitních, ekonomických a přitom elegantních elektricky ovládaných hlavic určených pro zónovou regulaci topení a chlazení v režimech ON/OFF a PWM. Více informací najdete na www.moehlenhoff.de.

Výrobce

Integra

Vášeň a dokonalost, tak definuje sebe sama značka Integra patřící pod japonského výrobce Onkyo. Jedná se o prémiovou řadu špičkových A/V produktů určených výlučně pro zakázkové instalace s možností integrace se systémy Control4, Crestron (e-Control) a AMX (Duet). Více informací najdete na www.integra.eu.

Výrobce

Global Caché

Global Caché nabízí široké spektrum ovládacích modulů s I/O komunikací, s jejichž pomocí lze integrovat do systému chytré domácnosti téměř jakoukoliv elektroniku a rozšířit možnosti inteligentní automatizace a vzdáleného ovládání. Více informací najdete na www.globalcache.com.

Výrobce

P5

Maďarská společnost P5 vyvíjí a vyrábí vlastní komponenty pro chytré bydlení a domácí automatizaci již 20 let. Její moduly na ovládání světel, stínění a dalších zařízení se instalují na DIN lištu a lze je propojit se systémy jiných značek nebo ovládat proprietárním systémem.