Výrobce

Sunamp

Bezkonkurenční superkompaktní technologie tepelných baterií společnosti Sunamp byla inteligentně navržena tak, aby poskytovala čisté, efektivní a nákladově efektivní řešení skladování tepelné energie. Baterie se nabíjí vnějším zdrojem teplé vody (plynový kotel, tepelné čerpadlo a podobně) a jsou určeny pro použití jako zdroj teplé užitkové vody. Lze je tedy použít jako přímou náhradu zásobníků na teplou vodu. Technologie s vynikající účinností a prokázanou úsporou až 75% na účtech za elektřinu.

Výrobce

Ekinex

Italský design ve spojení s chytrou technologií, právě to nabízí produkty značky Ekinex. Prémiové KNX vypínače v sobě nesou italskou designovou tradici, precizní zpracování a především technologii, která vám usnadní každodenní život.

Výrobce

Triad

Triad je prvním výrobcem na světě, který na trh doručil plně přizpůsobitelné reproduktory, které uspokojí nejnáročnější audiofily i návrháře interiérů. Reproduktory Triad jsou vyráběny v továrně v americkém Oregonu.

Výrobce

DoorBird

Značku DooBird charakterizuje kvalita, preciznost a technická důmyslnost. Ne náhodou se její dveřní stanice navrhované a vyvíjené v Německu staly nejprodávanějšími v Evropě.

Výrobce

Planet Waves

Planet Waves je renomovaný výrobce profesionálního příslušenství pro hudebníky a audio systémy. Jeho kabelážní systém umožňuje vyrábět profesionální propojovací kabely v libovolných délkách prakticky komukoliv. Více informací najdete na www.pwcis.com.

Výrobce

Wall-Smart

Wall-Smart promění vaši zeď na ovládací centrum vašeho domova díky držákům pro plně zapuštěnou instalaci dotykových panelů a tabletů. Kombinují praktičnost a eleganci s možností upevnění na prakticky každý materiál. Více informací najdete na www.wall-smart.com.

Výrobce

Niles

Audiotechnika Niles vytváří dokonalou harmonii kvalitního zvuku a organického splynutí s architekturou již téměř 40 let. Bohatý sortiment umožní ozvučit apartmán i celý dům včetně vlhkých a venkovních prostor.

Výrobce

Neets

Dánská společnost Neets vyrábí prvotřídní řídící jednotky pro AV systémy (TV, projektory, aj.) vhodné zejména pro zasedací a prezentační prostory. Nabízí unikátně pojatý produkt, jednoduchost používání a reprezentativní design oblíbený po celém světě.

Výrobce

Möhlenhoff

Möhlenhoff je německý výrobce vysoce kvalitních, ekonomických a přitom elegantních elektricky ovládaných hlavic určených pro zónovou regulaci topení a chlazení v režimech ON/OFF a PWM. Více informací najdete na www.moehlenhoff.de.

Výrobce

Integra

Vášeň a dokonalost, tak definuje sebe sama značka Integra patřící pod japonského výrobce Onkyo. Jedná se o prémiovou řadu špičkových A/V produktů určených výlučně pro zakázkové instalace s možností integrace se systémy Control4, Crestron (e-Control) a AMX (Duet). Více informací najdete na www.integra.eu.