Kontaktujte nás

Jsme specializovaný dodavatel technologií pro chytré domácnosti a smart home, řízení audio a video techniky, inteligentní elektroinstalaci či zabezpečení. Vyvíjíme vlastní software a poskytujeme plnou podporu montážním firmám.

YATUN, s.r.o. YATUN, s.r.o.

Kontaktní údaje

Telefon (CZ): +420 222 364 491
Telefon (SK): +421 233 329 900
Obecné dotazy: info@yatun.cz
Objednávky: obchod@yatun.cz
Technická podpora: podpora@yatun.cz

Fakturační údaje

YATUN, s.r.o.
V Olšinách 75
Praha 100 00, Česká republika
IČ: 28176791
DIČ: CZ28176791

Otevírací doba Po–Pá: 9:00–17:00

Vedena v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 130798. Základní jmění společnosti je 200 000 Kč.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Bankovní účty


Číslo účtu: 279739100/0300
Měna účtu: CZK


IBAN: CZ2203000000000279951101
SWIFT: CEKOCZPP
Měna účtu: EUR


O nás

Stovky firem a drobných živnostníků s námi spolupracují již 9 let. Naše produkty slouží desetitisícům jejich zákazníků. Každý rok objem dodávek roste o desítky procent a tempo se zrychluje. To je realita lídra na trhu dodavatelů technologií pro chytré bydlení pro Česko a Slovensko, firmy YATUN, s.r.o.

Úspory energií, zabezpečení, vzdálené ovládání a monitoring, automatizace, zábava… Zajímá vás tento úžasný svět? Vstupte do něj s námi, nebudete litovat. Tento segment roste stále rychleji a zdaleka není na svém vrcholu.

Zakládáme si na tom, že nejsme jen dodavatelem krabiček, ale poskytujeme prvotřídní podporu. Od nás získáte i pomoc při tvorbě nabídek, projektování či zápůjčky. Pořádáme pravidelná školení.

Náš tým odborníků osobně testuje všechny nové technologie a z nich vybírá jen to nejlepší. A to pak připravíme pro vás. Nemusíte se tak ztratit v záplavě stovek výrobců.

Registrovaní partneři najdou veškerý sortiment v on-line katalogu. Snadno se tak zorientují a vyberou si ideální produkt, najdou k němu materiály či se seznámí s novinkami. Jinde tyto informace nenajdou. Ihned si můžou výrobky objednat a zjistit možnost slev.

Aktuálně máme v sortimentu přes 650 položek. Vše skladem, kompatibilní s místními standardy a s českou dokumentací. To nenabídne nikdo jiný.

Hrajeme fér. Neprodáváme koncovým zákazníkům, raději se naplno věnujeme podpoře, hledání nových technologií a vývoji vlastního softwaru. Naše aplikace prodáváme i do zahraničí, především do Jižní Ameriky.

S Yatunem uspokojíte i ty nejnáročnější klienty. V naší nabídce najdete řešení pro malé byty, hotely či celé komplexy budov. Symbióza, jak má být.

Martin Wokoun, zakladatel společnosti

Martin Wokoun
zakladatel společnosti