26. května 2021 Ekinex

Nové zásuvky Ekinex ve vašich oblíbených materiálech a barvách

Přečtěte si celý Newsletter včetně grafiky

Nezbytná“ to je asi nejlépe vystihující popis funkce elektrické zásuvky, kterou v našich životech plní každý den. Od okamžiku kdy ji v roce 1904 v Americe vynalezl Hubbel, až po Schuko zásuvku, která se vyrábí v Německu od roku 1926. Elektrické zásuvky se staly nepostradatelnými pomocníky naší doby.
V Ekinexu jsem jim teď dali nový nádech do života – plný barev, které dokonale ladí s našimi vypínači i dotykovými panely.

Ikdyž v našich zemích používáme standardně francouzský typ zásuvek s kolíkem, používání SCHUKO zásuvek není normou ČSN IEC 60884-1:2003 omezeno.
Chcete-li mít svůj interiér vyladěn do posledního detailu, rozhodně by Ekinex zásuvky neměly uniknout vaší pozornosti.

V moderním světě si už ani nedovedeme představit, že bychom neměli možnost připojit elektrická zařízení do sítě. S trochou nadsázky se dá říci, že nám počet zásuvek „nikdy nestačí“. V Ekinexu je pro vás vyrábíme v mnoha verzích. Tak aby plnili potřeby zákazníků od naší domovské Itálie, po celý mezinárodní trh. Elektrické zásuvky Ekinex jsou vybaveny porty USB typu A a C. Můžete je použít k dobíjení všech elektrických zařízení doma nebo v kancelářích.
Jsou dokonale sladěné s širokou paletou barev vypínačů
řady FF, 71 i 20VENTI
.

A materiály? Tak jak jste u nás zvyklí
Fenix ​​NTM, broušený kov nebo plast.
Volba je jen na vás