9. června 2021 Ekinex

KNX řešení přímo pro hotely – EKINEX

Přečtěte si celý Newsletter včetně grafiky

Díky propojení funkcí Ekinex čteček hotelových karet a zařízení pro regulaci teploty bude vždy zajištěna správná regulace topení. Maximalizujete tak komfort vašich hostů. Zároveň vám přinášíme nástroj, pomocí kterého budete efektivně optimalizovat náklady na provoz vašeho zařízení.

Programovatelná sada Smart Card zvýší bezpečnost vašich hostů. Je vhodný nejen pro pulty recepcí hotelů, ale i různých menších typů ubytovacích zařízení.
Sada je osazena elegantním rámečkem z hliníku v barvě Grey Bromine. Pro správnou funkčnost musí být propojena s ETS a se softwarem Accédo, který je určený přímo pro hotely.
 
Software využívá formulář pro programování karet hostů a obsluhujícího personálu. 
V případě spuštění poplachu v koupelně, detekovaného požáru nebo jakéhokoliv jiného typu alarmu, je personál recepce okamžitě informován zvukovým signálem. Může tak bez prodlení zajistit vaším hostům pomoc a zabránit poškození vašeho majetku.
Nastavení upozornění je volitelné. Oblíbená funkce je například upozornění na otevřená okna v pokojích, ve kterých nejsou aktuálně ubytovaní hosté. Ušetříte tak náklady na vytápění.

Vypínač 20venty ve vícerámečku přímo se zásuvkou 

Tato kombinace dokonale naplní potřeby vašich hostů. Tlačítko řady 20venti s 8 tlačítky doplněné LED podsvícenými texty/symboly usnadní vašim hostům ovládání zařízení v pokoji. Díky Schuko zásuvce vybavenou navíc 2 nabíjecími USB konektory, si dobijí vše, co potřebují. Na výběr máte z velkého množství materiálů i barev. Vše tak dokonale sladíte s interiérem vašich pokojů.

Získejte od KNX asociace 30% slevu pro upgrade na ETS proffesional 

speciální nabídka pro červen 2021
kód pro uplatnění slevy:
JUN2021UPGPROXBP5KC37WP