14. října 2020

Jedete k nám 🚘? Parkujte zdarma 👍

Nové parkovací zóny v pražských Strašnicích

Celý Newsletter, včetně grafiky a mapek <ZDE>

Od tohoto měsíce se rozšířily parkovací zóny i do okolí naší firmy. 
Pro naše zákazníky a obchodní partnery jsme zajistili 2 parkovací místa, která jsou určená pro krátké návštěvy a můžete na nich parkovat ZDARMA.
Kde a za kolik můžete v okolí naší firmy parkovat, posíláme v tomto mailu. 

  • Jedu na schůzku nebo vyzvedávám/vezu zboží (max. 2h) 
No problem, přesně pro tyto příležitosti jsme zajistili  2 parkovací místa, přímo za budovou Atrium House (konec ulice Novostrašnická). Zaparkujte prosím na těchto vyhrazených místech, která jsou označena YATUN.
  • Parkovací místa jsou už plná 
Budeme se snažit, aby k takové situaci nedocházelo. Nicméně, budete-li potřebovat, můžete zaparkovat přímo na ulici V Olšinách. Platbu uhradíte přes aplikaci MPLA nebo pomocí parkovacích automatů.
  • Jedu na 1 denní školení
Omlouváme se, ale bohužel v okolí budovy Atrium House není možnost zajistit dostatečný počet míst. V případě, že jedete na 1 denní školení, využijte možnost placeného parkování přímo v ulici V Olšinách nebo na P+R parkovištích Skalka, viz níže.
  • Jedu na vícedenní školení
Vyřešte ubytování i parkování najednou. Přibližně 10–15 minut pěšky od našeho školící centra najdete například hotel Uno nebo Comfort Hotel Prague City East. U obou hotelů je možné parkování na hotelovém parkovišti.
 
Naviguj mě na parkovací místa YATUN

Možnosti placeného parkování

Máte známého, který tyto informace ocení? PŘEPOSLAT E-MAIL