7. října 2020 Ekinex

🌟20venti – nový ikonický design vypínačů Ekinex🌟

Celý Newsletter včetně grafiky

Nový, neotřelý design vypínačů a zásuvek s výraznými technicistními rysy. Řada 20VENTI je předurčena k tomu, aby se stala ikonou našeho designového stylu.

Do vínku dostala četné funkce, včetně měření teploty v místnosti.  Abyste vždy věděli, co kterým tlačítkem ovládáte, využijte možnost vygravírováni nápisu nebo ikony přímo na hmatníky. LED podsvícení s nastavitelnou úrovní jasu i tónu barvy podtrhuje jejich originalitu a krásu.
Díky certifikaci KNX, jsou Ekinex vypínače a zásuvky 20venti zárukou kvality provedení a funkčnosti. Jsou perfektní volbou pro váš chytrý domov, kancelář i hotel.

20venti prezentace ke stažení (AJ)

Rámečky vypínačů a zásuvek řady 20venti jsou dostupné v broušeném kovu, antibakteriálním Fenixu NTM i plastu. Hmatníky (tlačítka) pak pouze v plastu. Materiály i barvy můžete libovolně kombinovat, tak aby dokonale zapadly do vašeho interiéru.

Sestavte si 20venti v Planneru
 
Rádi byste věděli, jak budou vaše vysněné kombinace vypadat? Není nic snazšího. Pro vizualizaci využijte náš Ekinex Planner, ve kterém si vyskládáte design, barvu i materiál. Umožní vám také nadefinovat text či zvolit ikonu, kterou si přejete na tlačítka vygravírovat. Na pár kliknutí tak máte jasnou představu. Pro objednání pak stačí vygenerovat PDF s objednávkovými kódy, které zašlete svému prodejci.
 

Stáhněte si českou verzi Smart Interiors

Tištěné brožury

Máme pro vás připravenou českou verzi produktové brožury Smart Interiors.
Krásné fotografie interiérů, které zdobí dokonalé Ekinex vypínače i zásuvky.
Máte-li zájem o zaslání 3 kusů, napište nám na obchod@yatun.czPřipravujeme také českou brožuru HVAC řešení instalací.
Ostatní jsou zatím k dispozici pouze v angličtině.